Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1
Gmina Złotniki Kujawskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00339511
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00339511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-27 10:36
- Lokalizacja
- Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca4034be-0b71-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 5562561930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00339511 z dnia 2024-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach
Kujawskich ul.Parkowa 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotniki Kujawskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 6
1.5.2.) Miejscowość: Złotniki Kujawskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-180
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.taflinska@zlotnikikujawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotnikikuj.ires.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlotnikikujawskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w ZłotnikachKujawskich ul.Parkowa 1
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca4034be-0b71-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016645/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00310360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.1.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych pn.„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1”.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
Prace budowlane
- roboty dekarskie związane z rozebraniem starego pokrycia dachowego i orynnowania oraz wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich, w tym rynien i rur spustowych,
- ocieplenie stropu pod poddaszem użytkowym,
- konserwacja drewnianej konstrukcji dachu,
- konserwacja drewnianej zabudowy ganku,
- wymiana zużytej stolarki drzwiowej i okiennej, wyposażenie każdego okna w nawietrzaki higrosterowalne,
- wymiana parapetów wewnętrznych z konglomeratu przy wymienianych oknach,
- rozbiórka zamurowań otworów ,
- renowacja elewacji ,,renowacja zawilgoconych i zasolonych murów, wykonanie systemu renowacyjnego tynków,
- stary zawilgocony i zasolony tynk należy usunąć z powierzchni muru, spoiny wydrapać i oczyścić na głębokość minimum 2 cm,
- usunąć wszelkie zanieczyszczenia spowodowane przez mech, algi lub zazielenienia na murze, jako zabezpieczenie przed wilgocią należy wykonać izolację pionową,
- wykonanie opaski wokół budynku ze żwiru
- wykonanie warstw izolacyjnych na stropie pod poddaszem nieużytkowym,
- prace przygotowawcze i naprawcze przed montażem i po montażu izolacji termicznej,
- montaż nowych poręczy schodów zewnętrznych,
- remont ciągów komunikacyjnych w części wspólnej,
- naprawa przewodów dymowych,
- naprawa przewodów wentylacji grawitacyjnej
Prace sanitarne
- wymiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
- demontaż istniejącej instalacji grzewczej,
- demontaż kotła olejowego,
- demontaż zbiornika na olej opałowy
Prace elektryczne
- wymiana instalacji elektrycznej,
- wymiana instalacji odgromowej
Budynek dworu przy ul.Parkowej nr 1 w Złotnikach Kujawskich ujęty jest w Kujawsko pomorskiej wojewódzkiej ewidencji zabytków, a także znajduje się w strefie „A” ochrony konserwatorskiej.
UWAGA: Roboty realizowane będą na obiekcie, który jest zamieszkały.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robot (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na wykonanie zadania pn. Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1 na podstawie art.255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r., - Prawo zamówień publicznych.W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na brak ofert.| 2024-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |