Dostawa części składowych do krążenia pozaustrojowego
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00339619
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-27 10:54
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6792525795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pozaustrojowe układy krążeniowe
Wykonawcy
2 przyznane
LIVANOVA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
388 800 PLNLIVANOVA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
388 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.