Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Partyzantów i ul. Jordana w Chrzanowie.

Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00340158
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00340158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-27 12:34
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f411c57-e130-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
6282260665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoArtykuły i sprzęt sportowyInstalowanie mebli ulicznychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUrządzenia do nadzoru wideoRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

Artur Berny Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Berny&Berny s.c.Jankowice, PL · lot 0
2 998 674,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00340158 z dnia 2024-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Partyzantów i ul. Jordana w Chrzanowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 7585122-123

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Partyzantów i ul. Jordana w Chrzanowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f411c57-e130-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033049/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Partyzantów i ul. Jordana w Chrzanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00245016

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenów zielonych pomiędzy ul. Partyzantów i ul. Jordana w Chrzanowie”, zgodnie z ostateczną decyzją o pozwoleniu na budowę nr 418/2023 z dnia 27.11.2023 r. zaświadczeniem o braku sprzeciwu znak: AGN.6743.1063.2023.AK9 oraz zgodnie z ostateczną decyzją o pozwoleniu na budowę nr 323/2023 z dnia 29.08.2023 r.
2. Zakres przedmiotu umowy składa się z zamówienia podstawowego (część gwarantowana) oraz z zamówienia objętego prawem opcji (część opcjonalna).
3. Zakres podstawowy przedmiotu umowy obejmuje budowę placu z częścią parkową, ciągami pieszymi, budową boiska wielofunkcyjnego otoczonego piłkochwytem, małą architekturą, infrastrukturą techniczną na działkach nr 3409, 3102/221, 3102/214, 3102/212, obręb Chrzanów, jednostka ewidencyjna Chrzanów – miasto oraz budowę sieci wodociągowej na działkach nr 3409, 3102/221, przy ulicy Partyzantów w miejscowości Chrzanów, gmina Chrzanów.
4. Zakres prac do wykonania obejmuje w szczególności w zakresie podstawowym:
1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe.
2) Roboty ziemne.
3) Roboty w zakresie różnych nawierzchni: boisko, plac zabaw, ścieżki, ciągi komunikacyjne.
4) Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego.
5) Wyposażenie boiska sportowego.
6) Mała architektura, urządzenia do street workout.
7) Nasadzenia, pielęgnacja zieleni, wykonanie trawników, przesadzenia.
8) Wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego.
9) Wykonanie instalacji nadzoru wideo.
10) Roboty budowlane w zakresie przebudowy wodociągu w związku z kolizją.
11) Zapewnienie obsługi geodezyjnej.
12) Wykonanie dokumentacji powykonawczej w 3 egzemplarzach oraz uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie.
13) Prolongowanie lub uzyskanie nowych uzgodnień branżowych umożliwiających wykonanie robót.
14) Wykonanie czasowej organizacji ruchu.
15) Zabezpieczenie kolidujących z przedmiotową inwestycją sieci.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie podstawowym zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2998674,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4156585,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2998674,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Artur Berny Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Berny&Berny s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Andrzej Berny "BER-AN" Wspólnik Spółki Cywilnej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281929095

7.3.3) Ulica: Piaskowa 14

7.3.4) Miejscowość: Jankowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-551

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty elektryczne – INSTALZBYSZKO Robert Rospond; roboty brukarskie – KRISTER Berny Krzysztof.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2998674,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość zawartej umowy: 2 998 674, 54 zł brutto, w tym zakres podstawowy 2 723 358,08 zł oraz zakres opcjonalny 275 316,46 zł.
2024-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane