Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Płoniawy-Bramura
GMINA PŁONIAWY-BRAMURA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00340438
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00340438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-27 13:15
- Lokalizacja
- Płoniawy-Bramura, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd51af61-f662-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 7571412314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00340438 z dnia 2024-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Płoniawy-Bramura
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PŁONIAWY-BRAMURA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 83A
1.5.2.) Miejscowość: Płoniawy-Bramura
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-210
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ploniawy-bramura.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ploniawy-bramura.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd51af61-f662-11ee-ac52-ee29f86ffd4f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Płoniawy-Bramura2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd51af61-f662-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071216/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Płoniawy-Bramura
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00278672
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.SIiZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Płoniawy-Bramura”.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót drogowych:
• Przebudowa drogi gminnej nr 210601W w miejscowości Bogdalec – odcinek dł. 1 000 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210626W w miejscowości Kalinowiec – odcinek dł. 475 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210626W w miejscowości Szlasy-Łozino – odcinek dł. 540 mb
• Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Nowy Podoś (do Sulichy) – odcinek dł. 495 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210607W w miejscowości Nowy Podoś ( do Zawady-Huta) – odcinek dł. 555 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210611W w miejscowości Nowy Podoś – odcinek dł. 1 000 mb
• Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stary Podoś – odcinek dł. 270 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210607W w miejscowościach Zawady Dworskie i Gołoniwy – odcinek dł. 513 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210606W w miejscowościach Kobylin Nadrzeczny i Węgrzynówek – odcinek dł. 1000 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210611W w miejscowości Suche – odcinek dł. 820 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210615W w miejscowości Stara Zblicha – odcinek dł. 1 175 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210627W w miejscowości Popielarka – odcinek dł. 635 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210620W w miejscowości Chodkowo-Załogi – odcinek dł. 720 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210602W w miejscowości Węgrzynowo – odcinek dł. 892 mb
• Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Obłudzin – odcinek dł. 780 mb
• Przebudowa drogi gminnej nr 210614W w miejscowości Nowa Zblicha – odcinek dł. 715 mb
Zakres przebudowy dróg:
• wyznaczenie osi drogi w terenie wraz z inwentaryzacją powykonawczą
• obustronne ścięcie poboczy
• wzmocnienie istniejącej podbudowy kruszywem
• profilowanie istniejącej podbudowy warstwą wyrównawczą z betonu asfaltowego
• wykonanie warstwy ścieralnej
• obustronne umocnienie poboczy kruszywem łamanym
• regulacja pionowa istniejących zaworów wodociągowych
Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w opisie technicznym, przedmiarach robót i specyfikacjach technicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6084437,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6908676,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6084437,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 710251913
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wszystkie roboty z wyłączeniem robót bitumicznych w technologii betonu asfaltowego wbudowywanego na gorąco. Podwykonawcy nieznani na tym etapie.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6084437,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-15| 2024-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |