Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej III
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00340575
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-27 13:36
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweRóżny sprzęt komputerowySprzęt związany z komputeramiWyświetlacze płaskieMonitory ekranoweUrządzenia multimedialneKomputery osobisteKomputer biurkowyAkcesoria komputeroweRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePakiety oprogramowania użytkowegoCentralne jednostki przetwarzania danych do komputerów osobistychDrukarki i ploteryDrukarki laseroweDrukarki atramentoweKolorowe drukarki atramentowe
Wykonawcy
20 przyznanych
INFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1290 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
9260 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1020 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
37 043 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
8310 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
979,08 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
2020 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
30 800 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1600 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
1300 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1680 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
2150 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
897,9 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
22 550 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1373,8 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
948 PLNMACIEJ ZACHARARzeszów, PL
44 000 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
1353 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
25 000 PLNINFAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
25 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.