Prace konserwatorskie w budynku administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4 obejmujących schody klatki schodowej z balustradami oraz parkiety CPV: 45432000-4
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00340939
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00340939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-27 14:42
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cafe0b6-03c7-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 6750007191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00340939 z dnia 2024-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie w budynku administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4 obejmujących schody klatki schodowej z balustradami oraz parkiety CPV: 45432000-4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278818
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Św. Ducha 1
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-023
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 124244523
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wasik@teatrwkrakowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrwkrakowie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5cafe0b6-03c7-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorskie w budynku administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4 obejmujących schody klatki schodowej z balustradami oraz parkiety CPV: 45432000-42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cafe0b6-03c7-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046163/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Prace konserwatorskie w budynku administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4 obejmujących schody klatki schodowej z balustradami oraz parkiety CPV: 45432000-4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00304587
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAM.282.4.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 301684,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia: wykonanie prac konserwatorskich w budynku administracji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie przy pl. Św. Ducha 4 obejmujących schody klatki schodowej z balustradami oraz parkiety CPV: 45432000-4, 45331200-8, zgodnie z warunkami szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, warunkami SWZ oraz zgodnie z zapisami projektu umowy, stanowiącego załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Jedna z ofert z niższą ceną została odrzucona natomiast cena drugiej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 425505,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425505,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |