,,Budowa studni w SUW Reczyn’’ w formule zaprojektuj i wybuduj
Miasto i Gmina Bodzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00341136
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00341136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-27 15:45
- Lokalizacja
- Bodzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6b6efe8-0628-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 7743211034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00341136 z dnia 2024-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa studni w SUW Reczyn’’ w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bodzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6b6efe8-0628-11ef-bfd2-32fa350b5bfc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Budowa studni w SUW Reczyn’’ w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6b6efe8-0628-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00341136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032271/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa studni w SUW Reczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306763
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.85.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej studni SW-3 na Stacji Uzdatniania Wody w Reczynie. Inwestycja będzie realizowana w formule zaprojektuj-wybuduj. Zadanie polega na opracowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonanie budowy nowej studni SUW w Reczynie opisana w PFU oraz pokazanej na załączniku graficznym do programu. Zadanie swoim zakresem obejmuje:
- wykonanie projektów budowlanych oraz uzyskanie pozwolenia na budowę,
- uzyskanie wszystkich uzgodnieni i pozwoleń niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia,
- budowę nowej studni SW-3,
- budowę infrastruktury towarzyszącej, oraz zagospodarowanie terenu,
- budowa instalacji elektroenergetycznej między obiektami a nową studnią,
- budowa instalacji wodociągowej między obiektami a nową studnią
- wykonanie pompowań próbnych studni,
- uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich pozwoleń na eksploatację nowej studni w tym nie zachodzi konieczność uzyskania nowego pozwolenia wodnoprawnego,
- włączenie nowej studni do technologii uzdatniania wody funkcjonującej na obiekcie SUW Reczyn z zachowaniem prawidłowego cyklu uzdatniania wody.
- wyposażenie studni SW-3 w pełną armaturę niezbędną do jej prawidłowej pracy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Program Funkcjonalno Użytkowy zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45000000-7 - Roboty budowlane
45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych
71351910-5 - Usługi geologiczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożone zostały 4 oferty następujących firm:
a. Zakład Usług Studziennych Bernard Marian Wójcik Sp. z o.o., ul. Spacerowa 5,
25-026 Kielce,
b. Radical System Sp. z o.o., ul. Sienna 72A lok. 1602, 00-833 Warszawa,
c. Zakład Usług Wiertniczych "STUDWIERT" Kurkowski Piotr, Pokrzywno 132,
86-330 Pokrzywno,
d. Zakład Studniarski Leopold Śmiałkowski, ul. Hortensji 28, 91-480 Łódź.
Oferty firm Zakład Usług Studziennych Bernard Marian Wójcik Sp. z o.o.,
ul. Spacerowa 5, 25-026 Kielce, Radical System Sp. z o.o., ul. Sienna 72A lok. 1602, 00-833 Warszawa oraz Zakład Studniarski Leopold Śmiałkowski, ul. Hortensji 28,
91-480 Łódź zostały odrzucone. Oferta firmy Zakład Usług Wiertniczych "STUDWIERT" Kurkowski Piotr, Pokrzywno 132, 86-330 Pokrzywno opiewa na kwotę 448 950,00 zł brutto, natomiast Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 400 000,00 zł brutto. Zadanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zadania.
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448950,00 PLN
| 2024-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |