Modernizacja pracowni badań surowców roślinnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja pracowni surowców roślinnych”

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00176410
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00176410/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-04 08:22
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18f889b2-7b9e-467f-a6ff-7baa8b4d148b
Identyfikator
7160002098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW ŚWIDERSKIBochotnica, PL · lot 0
628 795,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00176410 z dnia 2025-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni badań surowców roślinnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja pracowni surowców roślinnych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-110

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ins.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ins.lukasiewicz.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ins_pulawy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badania Naukowe i Prace Rozwojowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pracowni badań surowców roślinnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja pracowni surowców roślinnych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18f889b2-7b9e-467f-a6ff-7baa8b4d148b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00176410

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057709

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INS/FT-2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 559766,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja pracowni badań surowców roślinnych w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja pracowni surowców roślinnych”
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Modernizację trzech (3) pomieszczeń laboratoryjnych w budynku E-40 o numerach 216, 218 i 219 w zakresie wykonania robót budowlanych następujących branż:
1.1. Roboty branży budowlanej
1.2. Roboty branży instalacyjnej w zakresie instalacji wodno – kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji
1.3. Roboty branży instalacyjnej w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz rozdzielnic elektrycznych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
1) Dokumentacji Technicznej – załącznik nr 1
2) Wzorze umowy – załącznik nr 6
Wymagany okres gwarancji:
1. Minimalny wymagany okres gwarancji na wykonane roboty wynosi - 24 miesiące, od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót będących przedmiotem zamówienia.
2. Minimalny wymagany okres gwarancji na dostarczone urządzenia systemu klimatyzacji i wentylacji wynosi – 24 miesiące od podpisania protokołu odbioru końcowego robót będących przedmiotem zamówienia.
Prace budowlane wykonywane będą w czynnym obiekcie i muszą być prowadzone w sposób niezakłócający funkcjonowania obiektu.
Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej, lecz tego nie wymaga i nie odrzuci na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy oferty złożonej bez odbycia wizji lokalnej.
Kontakt do Przedstawiciela Zamawiającego odpowiedzialnego za przeprowadzenie wizji lokalnej Pan Mariusz Gliwka tel. (81) 473 15 07, mobile + 48 663 771 089, email: mariusz.gliwka@ins.lukasiewicz.gov.pl; Pan Łukasz Moskalik tel. (81) 473 15 10, mobile +48 605 430 857, e-mail: lukasz.moskalik@ins.lukasiewicz.gov.pl
Przed rozpoczęciem wizji przedstawiciele Wykonawców obowiązani będą potwierdzić swoją tożsamość (przedstawić dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość).
Informujemy, że Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych nie jest miejscem publicznie dostępnym i dotarcie w wyznaczone miejsce wiąże się z przejściem ściśle określonej procedury sprawdzającej, dotarcie do wyznaczonego budynku - po otrzymaniu odpowiedniej przepustki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 628795,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 655100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 628795,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Radosław Świderski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251739994

7.3.3) Ulica: Nałęczowska 28

7.3.4) Miejscowość: Bochotnica

7.3.5) Kod pocztowy: 24-120

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 628795,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane