Prowadzenie zajęć terapeut. progr. kompl. wsparcia rodzin „Za życiem” w zakresie zapewnienia realizacji zadań wiodącego ośrodka-koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego na tere Powiatu Wrocławskiego
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00341246
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-27 20:21
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961188546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
10 przyznanych
Honorata NowackaWrocław, PL
10 000 PLNRoman NowackiWrocław, PL
29 400 PLNAdrianna OsowskaGrzmiąca, PL
21 560 PLNJowita KozarKąty Wrocławskie, PL
31 360 PLNDominika ZielińskaKąty Wrocławskie, PL
29 400 PLNAGNIESZKA PATYNOWSKAWrocław, PL
20 000 PLNJoanna KresakWrocław, PL
20 000 PLNAnna StępieńKąty Wrocławskie, PL
40 000 PLNAnna GrzywińskaSobótka, PL
20 000 PLNMałgorzata SzymałaWrocław, PL
10 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.