Usługa przeprowadzenia kursów/warsztatów prowadzących do uzyskania dodatkowych umiejętności lub kwalifikacji zawodowych oraz kursów prawa jazdy kat. B i T uczestnikom projektu „WYstartujMY RAZEM”
Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00341269
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-27 22:34
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5420000966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowegoUsługi szkół jazdy
Wykonawcy
9 przyznanych
T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
4808 PLNSTOWARZYSZENIE "CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO"Gorlice, PL
13 200 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
11 190 PLNOśrodek Szkolenia Zawodowego Mierzejewski LechŁomża, PL
31 000 PLNOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW LUDWIK JACZYŃSKIGrajewo, PL
10 500 PLNOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW LUDWIK JACZYŃSKIGrajewo, PL
12 000 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
7200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
5670 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
14 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.