Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Prawno na odcinku o dł. 0,540 km

Gmina Józefów nad Wisłą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00341731
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00341731/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-28 09:36
Lokalizacja
Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12434f7c-039b-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7171801294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00341731 z dnia 2024-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Prawno na odcinku o dł. 0,540 km

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą

1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 33F

1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl/pn/gminajozefow/demand/156990/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Prawno na odcinku o dł. 0,540 km

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12434f7c-039b-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00341731

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047026/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Prawno na odcinku o dł. 0,540 km

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00304939

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.5.2024.KP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Prawno, gm. Józefów nad Wisłą
położonej głównie na działce nr ew. 340 oraz działce nr ew. 328/2. Długość drogi planowanej do przebudowy wynosi 0,540
km.
4.2. Zakres robót obejmuje:
przebudowa drogi dojazdowej w m. Prawno, na odcinku od km 0+00 do km 0+540 długość 0,540 km
a) Roboty kwalifikowalne, które obejmują w szczególności:
 mechaniczne usuniecie warstwy ziemi urodzajnej (humusu)
 profilowanie i zagęszczenie mechaniczne pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
 wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego
 wykonanie nawierzchnie z betonu asfaltowego
b) Roboty niekwalifikowalne, które obejmują w szczególności:
 roboty przygotowawcze
 wykonanie pobocza drogi z kruszywa kamiennego
 wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego
 uzupełnienie zaniżonych poboczy gruntem rodzimym wraz z zagęszczeniem
- oznakowanie pionowe
 inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2024-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane