Budowa wiaduktu łączącego obiekt mostowy (w ramach inwestycji pn. Rozbudowa istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w m. Sandomierz w ciągu DK77) z planowaną obwodnicą m. Sandomierz w ciągu DW 723

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00341746
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00341746/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-28 09:39
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2dd3b51d-1731-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
Identyfikator
6570386703
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.Tarnobrzeg, PL · lot 0
18 652 053,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00341746 z dnia 2024-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wiaduktu łączącego obiekt mostowy (w ramach inwestycji pn. Rozbudowa istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w m. Sandomierz w ciągu DK77) z planowaną obwodnicą m. Sandomierz w ciągu DW 723

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 43/45

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-950

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatkielce@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wiaduktu łączącego obiekt mostowy (w ramach inwestycji pn. Rozbudowa istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w m. Sandomierz w ciągu DK77) z planowaną obwodnicą m. Sandomierz w ciągu DW 723

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dd3b51d-1731-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00341746

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225352/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa wiaduktu łączącego obiekt mostowy w ramach inwestycji pn. Rozbudowa istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w m. Sandomierz w ciągu DK77 z planowaną obwodnicą m. Sandomierz w ciągu DW 723

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wykonany zostanie wiadukt (W1), który połączy inwestycję realizowaną przez ŚZDW pn. Budowa obwodnicy miejscowości Sandomierz w ciągu dw nr 723 z inwestycją realizowaną przez tut. Oddział pn. Rozbudowa istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w m. Sandomierz w ciągu DK77, poprzez uciąglenie drogi głównej. Realizacja wiaduktu zsynchronizowana z pracami związanymi z rozbudową istniejącego mostu pozwoli uniknąć robót traconych, ułatwi realizację kolejnego zadania, w ramach rozbudowy ul. Lwowskiej - bis przez ŚZDW (brak przenikających się zakresów robót), zminimalizuje ingerencję sprzętu budowlanego w ruch na wykonanym węźle drogowym (węzeł „A”), a także pozwoli uniknąć konfliktu formalno – prawnego dotyczącego gwarantów wykonanych prac (brak wyłączenia gwarancji części „nakładających się” robót). Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych i jest zgodne z przedmiotem określonym w umowie na Rozbudowę istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w m. Sandomierz w ciągu DK77.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.Ki.D-3.2421.8.2024.aw

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 15838357,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie awaryjne - Budowa wiaduktu łączącego obiekt mostowy (realizowany
w ramach inwestycji pn. Rozbudowa istniejącego mostu przez rzekę Wisłę w
m. Sandomierz w ciągu DK77) z planowaną obwodnicą m. Sandomierz w ciągu
DW 723.
Budowa wiaduktu na węźle drogowym (prawobrzeżna strona Wisły),
łączącego przyszłą obwodnicę w ciągu DW 723 z realizowanym obecnie przez
GDDKiA odcinkiem DK 77.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18652053,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18652053,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18652053,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 30217040

7.3.3) Ulica: ul. Sienkiewicza 145M

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ROBOTY PALOWE, PROJEKTOWE, SPRĘŻENIE

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18652053,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane