Wybudowanie strefy kurtyn wodnych i placu zabaw w Parku im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00341876
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00341876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-28 10:05
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d54011b8-f0d5-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00341876 z dnia 2024-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wybudowanie strefy kurtyn wodnych i placu zabaw w Parku im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d54011b8-f0d5-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wybudowanie strefy kurtyn wodnych i placu zabaw w Parku im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d54011b8-f0d5-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00341876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000422/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.44 Budowa kurtyn wodnych i huśtawek w parku im. Marszałka J. Piłsudskiego na strefie rekreacji i animacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269295
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-IV.271.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
[numeracja zgodna z SWZ]
5.1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest (podać szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności zestawienia asortymentowo-ilościowe, wymagania funkcjonalne, charakterystykę usług, zasady realizacji itp.): . „Wybudowanie strefy kurtyn wodnych i placu zabaw w Parku im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi” która obejmować będzie:
5.1.1. Zamówienie podstawowe , w tym m.in.:
5.1.1.1. Roboty w zakresie instalacji : sanitarnych, elektrycznych, oświetlenia i monitoringu.
5.1.1.2. Wykonanie nawierzchni : EPDM , asfaltowej i mineralno-żywicznej z obrzeżami.
5.1.1.3. Dostawa i montaż elementów małej architektury.
5.1.1.4. Dostawa i montaż urządzeń zabawowych.
5.1.1.5. Nasadzenia drzew, krzewów i bylin.
5.1.1.6. Inne: obsługa geodezyjna + certyfikacja obiektu.
5.1.2. Zamówienie realizowane na podstawie prawa opcji, w zależności od możliwości finansowych Zamawiającego, w tym m.in.:
5.1.2.1. Roboty w branży elektrycznej, monitoringu
5.1.2.2. Nasadzenia drze iglastych i liściastych.
5.1.2.3. Dostawa i montaż ławek pojedynczych
5.1.2.4. Obsługa geodezyjna.
5.1.3. 3. Warunki i zasady skorzystania z prawa opcji określa umowa
5.1.4. 4. Zakres prac zamówienia: podstawowego i realizowanego na podstawie prawa opcji winien być wykonany na podstawie: dokumentacji projektowej „ Nowoczesna strefa rekreacji , wypoczynku i animacji w Parku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego” i przedmiarów zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami i normami oraz załączoną tabelą elementów scalonych i kosztorysami ofertowymi opracowanymi przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1755286,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1755286,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1755286,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PARK-M POLAND Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 73435116480
7.3.3) Ulica: Piaski 12
7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-340
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1755286,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2024-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |