Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00342180
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-28 11:08
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Monitory dotykoweUrządzenia drukujące i graficzneKomputery przenośnePakiety oprogramowania użytkowegoCzęści komputerówKomputer biurkowyMonitory ekranowe
Wykonawcy
9 przyznanych
"E-TECH" JACEK SÓJKA SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
3790 PLNITCO SPÓŁKA JAWNA RABAJCZYK I WSPÓLNICYKielce, PL
9225 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
3332,07 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
352,38 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
3332,07 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
352,38 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
2762,58 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
11 221 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
2663,32 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.