„Budowa ogólnodostępnych miejsc postojowych w rejonie ul. Katowickiej i ul. Krzywej – zwiększenie ilości miejsc postojowych w centrum miasta”
Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00342256
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00342256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-28 11:22
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f605626b-f0c7-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 000166249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00342256 z dnia 2024-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ogólnodostępnych miejsc postojowych w rejonie ul. Katowickiej i ul. Krzywej – zwiększenie ilości miejsc postojowych w centrum miasta”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bałtycka 8A
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzuim.chorzow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzuim.chorzow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f605626b-f0c7-11ee-ac52-ee29f86ffd4f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
utrzymanie ulic i obiektów inżynierskich
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ogólnodostępnych miejsc postojowych w rejonie ul. Katowickiej i ul. Krzywej – zwiększenie ilości miejsc postojowych w centrum miasta”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f605626b-f0c7-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032386/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ogólnodostępnych miejsc postojowych w rejonie ul. Katowickiej i ul. Krzywej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00268912
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.5.2024.AB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotowego postępowania obejmuje:
• budowę jezdni na długości 143,01 m, szerokości od 4,0 do 5,5 m z nawierzchni asfaltowej,
• budowę chodnika o szerokości 2,0 m z kostki betonowej,
• budowę miejsc postojowych z kostki betonowej
• budowę jezdni manewrowych w obrębie parkingu na długości z nawierzchni asfaltowej,
• budowę skrzyżowania z ul. Krzywą,
• przebudowę dwóch zjazdów publicznych,
• budowę miejsc na pojemniki do gromadzenia odpadów,
• wykonania zieleńcy,
• przebudowę wraz z rozbudową sieci kanalizacji deszczowej oraz zabezpieczenie kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną,
• rozbudowę sieci wodociągowej oraz przepięcie wodociągowej instalacji zewnętrznej do budynku wielorodzinnego,
• przebudowę odcinka gazociągu niskiego ciśnienia własności PSG Sp. z o.o.,
• przebudowę sieci teletechnicznej własności Orange Polska S.A,
• przebudowę sieci elektroenergetycznej kablowej SN i nN własności Tauron Dystrybucja S.A.,
• likwidację sieci oświetleniowej własności TAURON Nowe Technologie S.A.,
• budowę sieci oświetlenia ulicznego zasilanego z projektowanego złącza kablowego oraz budowę dedykowanego oświetlania przejść dla pieszych,
• remont odcinka chodnika w ul. Krzywej,
• usunięcie kolidujących drzew i krzewów wraz z nasadzeniami i pielęgnacją,
• zabezpieczenia infrastruktury technicznej.
2. Jeżeli Dokumentacja Projektowa lub STWiORB odwołuje się do aktów prawnych, podczas wykonywania robót należy stosować obowiązujące przepisy prawa.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia przedstawiono w Dokumentacji projektowej, STWiORB i przedmiarach robót, które stanowią Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2735906,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3362844,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2735906,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Hydrobud Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166249
7.3.3) Ulica: Inwalidzka 18
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-506
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2735906,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |