Preparaty okulistyczne
SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00342401
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-28 11:52
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6691044410
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roztwory lecznicze
Wykonawcy
14 przyznanych
'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
410 745,6 PLN'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
95 649,12 PLN'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
118 052,64 PLN'ALCON POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7449,41 PLNBAUSCH & LOMB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 960 PLNPOLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
6220,8 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBalice, PL
13 219,2 PLNOCUSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4023 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBalice, PL
34 452 PLNOPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL
29 970 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBalice, PL
8494,2 PLNOPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL
34 452 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
10 692 PLNOCUSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
79 920 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.