„Kompleksowe prace renowacyjno – konserwatorskie zabytkowej kapliczki Św. Jana Nepomucena położonej na dz. nr ewid. 355 w Nawsiu Kołaczyckim”

GMINA KOŁACZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00342978
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00342978/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-28 13:30
Lokalizacja
Kołaczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82d9aed0-eb71-11ee-b4e0-4ac387c144e3
Identyfikator
6851642635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00342978 z dnia 2024-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Kompleksowe prace renowacyjno – konserwatorskie zabytkowej kapliczki Św. Jana Nepomucena położonej na dz. nr ewid. 355 w Nawsiu Kołaczyckim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁACZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kołaczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-213

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.lisowska@kolaczyce.itl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kolaczyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kolaczyce-itl.logintrade.net/zapytania_email,160763,ea0d2a6107f2c4d78e7797675aa94e86.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Kompleksowe prace renowacyjno – konserwatorskie zabytkowej kapliczki Św. Jana Nepomucena położonej na dz. nr ewid. 355 w Nawsiu Kołaczyckim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82d9aed0-eb71-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342978

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068368/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Kompleksowe prace renowacyjno - konserwatorskie zabytkowej kapliczki Św. Jana Nepomucena położonej na dz. nr ewid. 355 w Nawsiu Kołaczyckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260981

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKM.271.1.6.2024.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Kompleksowe prace renowacyjno – konserwatorskie zabytkowej kapliczki Św. Jana Nepomucena położonej na dz. nr ewid. 355 w Nawsiu Kołaczyckim”, współfinasowanego z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
2. Zakres prac: izolacja fundamentów wraz z remontem drenażu opaskowego; skucie tynków i osuszenie murów; remont więźby dachowej; renowacja gzymsów i detali architektonicznych nałożenie nowych tynków; wykonanie nowej posadzki i płyty odbojowej z kamienia; wyrównanie terenu wokół kaplicy; konserwacja i restauracja drewnianej rzeźby.
Opracowanie dokumentacji konserwatorskiej

1) Opracowanie aktualnej dokumentacji konserwatorskiej (opracowanie ma zawierać opis aktualnego stanu zachowania elementów kaplicy oraz wyniki przeprowadzonych niezbędnych wstępnych badań specjalistycznych).
2) Opracowanie dokumentacji konserwatorskiej z przeprowadzonych prac (opracowanie ma zawierać opis wszystkich poszczególnych prac konserwatorskich jakie zostały przeprowadzone, udokumentowane dodatkowo dokumentacją fotograficzną).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie do 2024-04-29 do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.
2024-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane