(WRO.WOP.260.12.2024) Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00343254
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-28 14:18
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
6 przyznanych
PIOTR BOGACZSząbruk, PL
20 910 PLNZYGMUNT SZTUKAZielona Góra, PL
26 900 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL
20 910 PLNZYGMUNT SZTUKAZielona Góra, PL
26 900 PLNGRZEGORZ SĄSIADANadolice Wielkie, PL
14 400 PLNGRZEGORZ SĄSIADANadolice Wielkie, PL
14 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.