po terminietermin 2026-08-28 09:00
Przetarg 4. Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówek ZS im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym na 2026 r.
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
bez wadiumSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00396324
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396324/01
- Typ
- Contract Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-18 13:43
- Termin
- 2026-08-28 09:00
- Lokalizacja
- Kazimierz Dolny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf00b175-bd73-40e6-9573-b767caa2475a
- Identyfikator
- 7162794057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Dokumenty
8 plików
SWZSWZ Przetarg 4. 2026-2-1.pdf · 486 KBWzór umowyUmowa.pdf · 257 KBzal_1g_Dostawa_swiezych_wyrobow_piekarskich_i_cukierniczychzal_1g_Dostawa_swiezych_wyrobow_piekarskich_i_cukierniczych1(1).docSierpień.doc · 84 KBzał 1e Dostawa pieczywa i świeżych wyrobów piekarskich zał 1e Dostawa pieczywa i świeżych wyrobów piekarskich (3).odt · 32 KBZał 2 do SWZ DOTYCZĄCE PRZESŁANEK WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIAZał 2 do SWZ DOTYCZĄCE PRZESŁANEK WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA.doc · 23 KBZał 3 do SWZ OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.doc Zał 3 do SWZ OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.doc · 19 KBZał 5 do SWZ WYKAZ DOSTAWZał 5 do SWZ WYKAZ DOSTAW.doc · 20 KBZał 6 RODOZał 6 RODO.doc · 54 KB
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskiePieczywo
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396324 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Przetarg 4. Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówek ZS im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym na 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060664549
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nadwiślańska 9
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierz Dolny
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-120
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 881 05 58
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@koszczyc.kazimierz-dolny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.koszczyc.kazimierz-dolny.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przetarg 4. Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówek ZS im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym na 2026 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf00b175-bd73-40e6-9573-b767caa2475a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf00b175-bd73-40e6-9573-b767caa2475a3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z
wykorzystaniem platformy e.zamowienia.gov.pl, platformy epupa.gov.pl (do obsługi zapytań) i poczty elektronicznej Zamawiającego:
sekretariat@koszczyc.kazimierz-dolny.pl. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty będą udostępniane na stronie
internetowej http://zskazmierz.bip-e.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z
wykorzystaniem platformy e.zamowienia.gov.pl, platformy epupa.gov.pl (do obsługi zapytań) i poczty elektronicznej Zamawiającego:
sekretariat@koszczyc.kazimierz-dolny.pl. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty będą udostępniane na stronie
internetowej http://zskazmierz.bip-e.pl/
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Tak
3.9.) Sposób dostępu do narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych: Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej z
wykorzystaniem platformy e.zamowienia.gov.pl, platformy epupa.gov.pl (do obsługi zapytań) i poczty elektronicznej Zamawiającego:
sekretariat@koszczyc.kazimierz-dolny.pl. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty będą udostępniane na stronie
internetowej http://zskazmierz.bip-e.pl/
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula RODO stanowi załącznik nr 6 do SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Klauzula RODO stanowi załącznik nr 6 do SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do stołówki
4.2.6.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności
4.3.6.) Waga: 30
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydawanie towaru na podstawie dokumentów wewnętrznych tzw. WZ
4.3.6.) Waga: 10
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawy pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich na stołówkę
4.2.6.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności
4.3.6.) Waga: 30
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydawanie towaru na podstawie dokumentów wewnętrznych tzw. WZ
4.3.6.) Waga: 10
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-28 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę-formularz cenowy wraz z wymaganymi dokumentami należy zlożyć za pośrednictwem platformy ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-28 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
| 2026-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |