za 9 dnitermin 2026-09-14 09:00
"Naprawa elewacji (docieplenie budynku) OOW w Pszczynie Łące wraz z robotami towarzyszącymi - etapy: VI, VIa."
OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W PSZCZYNIE ŁĄCE
bez wadiumSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415100
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415100/01
- Typ
- Contract Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 16:39
- Termin
- 2026-09-14 09:00
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe67d84f-ce8f-403a-bf36-f8a82cde60b4
- Identyfikator
- 6381024494
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-05
Dokumenty
9 plików
SWZSPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENI1.pdfZał 7-8 Dokumentacja projektowa wraz z przedmiarem robótElewacja.zipZał 6 PPU ZAŁ. 6 - Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdfZał 5 Oświadczenie wspólnie ubiegających się art. 117 ust. 4ZAŁ. 5 - Oświadczenie wykonawców spólnie ub. się o zamówienie z Art. 117 Ust. 4 (2).odtZał 4 Wykaz osóbZAŁ. 4 - WYKAZ OSÓB (1).docxZał 3 Wykaz robót budowlanychZAŁ. 3 - WYKAZ ROBÓT (2).docxZał 2 Oświadczenie podmiotu udost. zasoby art. 125 ust 1ZAŁ. 2 - OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTP. Z ART. 125 UST.1 (1).docxZał 1 Oświadczenie wykonawcy ar.t 125 ust 1ZAŁ. 1 - OŚWIADCZENIE WYKONAWCY Z ART. 125 UST.1 (1).docxFormularz OfertowyFormularz ofertowy (1).doc
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415100 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
"Naprawa elewacji (docieplenie budynku) OOW w Pszczynie Łące wraz z robotami towarzyszącymi - etapy: VI, VIa."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W PSZCZYNIE ŁĄCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zdrojowa 64
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pszczyna.oow.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pszczyna.oow.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
placówka szkolno - wychowawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Naprawa elewacji (docieplenie budynku) OOW w Pszczynie Łące wraz z robotami towarzyszącymi - etapy: VI, VIa."
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe67d84f-ce8f-403a-bf36-f8a82cde60b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe67d84f-ce8f-403a-bf36-f8a82cde60b43.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zostały opisane w pkt 14 SWZ
3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Został opisany w pkt 27 SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): jw
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: OOW.RB.2.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 192558,73 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane - naprawa oraz docieplenie ściany budynku Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Pszczynie Łące
4.2.6.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferta która otrzyma największą ilość punktów wynikających z sumy uzyskanych punktów w każdym kryterium oceny wskazanym w pkt 22 SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 70
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane
4.3.6.) Waga: 10
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone w SWZ pkt 8 warunki udziału w postępowaniu.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Wykaz robót budowlanych wykonanych w okresie ostatnich 5 lat.
2. Wykaz osób skierowanych do wykonania zadania.
3. Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu z art. 125 ust. 1
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający nie żąda przedmiotowych środków dowodowych5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
1. Kosztorys ofertowy.2. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu art. 125 ust.1
3. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby.
4. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia o którym mowa w art. 17 ust. 4
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
zgodnie z postanowieniami pkt 13 SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z postanowieniami określonymi w paragrafie 10 załącznika 6 do SWZ PPU7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-14 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: na platformie e-zamowienia za pośrednictwem zakładki " oferty/wnioski" widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu na konto Wykonawcy .
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-14 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-14
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |