po terminietermin 2026-08-24 12:00
Dostawa liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu
Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki Sp. z o.o.
bez wadiumSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00381767
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381767/01
- Typ
- Contract Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-06 16:01
- Termin
- 2026-08-24 12:00
- Wartość
- 330 000 985
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70f498f0-361d-4ee3-879b-beb9b59872d3
- Identyfikator
- 5311688627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Dokumenty
18 plików
SWZ01. SWZ - dostawa liczników energii elektrycznej_06_08_2026r..doc · 314 KBzał. nr 1 do SWZ01. Załącznik nr 1 do SWZ - wymagania techniczne_MOD_06_08_2026 r..docx · 60 KBzał. nr 2 do SWZ02_Załącznik nr 2 do SWZ - podstawy wykluczenia i warunki oświadczenie wstępne_Certyfikat.doc · 53 KBzał. nr 2a do SWZ02a_Załącznik nr 2a do SWZ - aktualność informacji podanych.doc · 28 KBzał. nr 3 do SWZ03_Załącznik nr 3 do SWZ- RODO.doc · 32 KBza. nr 4 do SWZ04_Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie zobowiązanie.doc · 35 KBzał. nr 5 do SWZ05_Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz dostaw.doc · 45 KBzał. nr 6 do SWZ06_Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie o podziale obowiązków.doc · 56 KBzał. nr 7 do SWZ 07_Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie dot. powierzenia podwykonawcom.doc · 34 KBzał. nr 8 do SWZ08_Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy_06_08_2026 r..docx · 77 KBzał. nr 9 do SWZ09_Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie grupa kapitałowa.doc · 30 KBzał. nr 10 do SWZ10_Załącznik nr 10 do SWZ - Formularz Ofertowy_06_08_2026r..doc · 58 KBzał. nr 10a do SWZ10a_Załącznik nr 10a do SWZ - Formularz cenowy.doc · 50 KBopis oprogramowania zamawiajacegoOpis oprogramowania Zamawiającego SMH.pdf · 11.1 MBodpowiedź na pytanie nr 1 odpowiedzi na pytanie 1.pdf · 235 KBodpowiedź na pytanie nr 2 odpowiedzi na pytanie 2.pdf · 221 KBOgłoszenie o zmianie ogłoszenia "dostawa liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu"Ogłoszenie o zmianie ogłoszniea_ z_17_08_2026.pdf · 37 KBSprostowanie informacji o kwocie jaką zamawiający przeznacza na zadanie Sprostowanie informacji o kwocie jaką Zamawiający zamierza pzeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.docx · 48 KB
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Liczniki energii
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381767 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Energetyka Nowy Dwór Mazowiecki Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146221498
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30 lok. 118
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48225122499
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: energetyka@nowydwormaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.energetyka.nowydwormaz.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
energetyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70f498f0-361d-4ee3-879b-beb9b59872d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381767
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00295664/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 dostawa liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70f498f0-361d-4ee3-879b-beb9b59872d33.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zał. nr 3 do SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zał. nr 3 do SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 1/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 330000 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa 440 sztuk fabrycznie nowych liczników zdalnego odczytu w podziale na:
a) 390 szt. jednofazowych;
b) 50 szt. trójfazowych.
2. Dostawa oprogramowania umożlwiającego parametryzację liczników
4.2.6.) Główny kod CPV: 38551000-2 - Liczniki energii
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1) cena oferty – 80%
2) parametry techniczne licznika i oprogramowania – 15%
3) pochodzenie licznika – 5%
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników4.3.5.) Nazwa kryterium: parametry techniczne licznika i oprogramowanie
4.3.6.) Waga: 15
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: pochodzenie licznika
4.3.6.) Waga: 5
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
a) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie tj.: w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali należycie co najmniej jedną dostawę fabrycznie nowych liczników energii elektrycznej z zegarem wewnętrznymi profilem obciążenia, o łącznej wartości co najmniej 300.000 zł brutto.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: pkt. 3.4 SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: pkt. 3.4 SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
nie dotyczy5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
pkt.3.8 SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
wszelkie zmiany i uzupełnienia umowy wymagają zgody obu stron i zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-17 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-17 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
| 2026-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |