po terminietermin 2026-08-17 10:00

Budowa pilotażowej, natywnej aplikacji mobilnej B2C , połączonej z systemem backendowym

ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383715
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383715/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-07 14:35
Termin
2026-08-17 10:00
Wartość
70 000 985
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eec496e9-b6df-4a65-9d69-ca5cdf1184c1
Identyfikator
280594407
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383715 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Budowa pilotażowej, natywnej aplikacji mobilnej B2C , połączonej z systemem backendowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280594407

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Sulimy 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@ept.umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ept.elblag.eu

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pilotażowej, natywnej aplikacji mobilnej B2C , połączonej z systemem backendowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eec496e9-b6df-4a65-9d69-ca5cdf1184c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084597/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 przeprowadzenie specjalistycznych usług doradztwa eksperckiego podczas procesu inkubacji i akceleracji dla uczestników projektu „WA-MA Inkubator”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Postępowanie prowadzone w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 z Priorytetu 01 Gospodarka, Działania 01.08 Profesjonalizacja usług dla MŚP (Schemat A), Typ 2: Inkubowanie Przedsiębiorstw oraz dalsza akceleracja po okresie inkubacji

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eec496e9-b6df-4a65-9d69-ca5cdf1184c1

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między Zmawiający a Wykonawcą odbywa się za pośrednictwem platformy ezamówienia dostępnej pod adres www.ezamowienia.gov.pl zgodnie z zapisami w dziale XI SWZ

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegóły opisane w dziale XI SWZ

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eec496e9-b6df-4a65-9d69-ca5cdf1184c1

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny przekazując informacje o sposobie przetwarzania danych zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: EPT/WAMA/8-INSTORAGE/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 56910,57 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, implementacja, przetestowanie i wdrożenie demonstratora PoC systemu Instorage GO - aplikacji mobilnej, backendu oprogramowania oraz panelu administracyjnego do samoobsługowego najmu skrytek, wraz z integracją z gotowymi zamkami elektronicznymi (np. TTLock lub rozwiązaniem równoważnym). Budowa pilotażowej, natywnej aplikacji mobilnej B2C , połączonej z systemem backendowym

4.2.6.) Główny kod CPV: 72212517-6 - Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 40

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie personelu skierowanego do realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres dodatkowego wsparcia

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający wymaga:
1.1. Doświadczenie projektowe
O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia poniższe warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej i zawodowej:
W okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) Wykonawca należycie zrealizował co najmniej:
• 1 projekt obejmujący wykonanie aplikacji mobilnej lub webowej wraz z integracją z zamkami elektronicznymi albo urządzeniami IoT.;
Dopuszcza się projekt obejmujący integrację z urządzeniem za pośrednictwem zewnętrznego API, SDK, protokołu komunikacyjnego lub bramki gateway.
1.2 Zespół projektowy
Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował zespołem obejmującym co najmniej:
• co najmniej jedną osobę posiadającą minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji mobilnych lub webowych;
• co najmniej jedną osobę posiadającą minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów backendowych, integracji z zewnętrznymi API i integracji oprogramowania z zamkami elektronicznymi albo urządzeniami IoT.
Osoby wskazane w ofercie będą zobowiązane do faktycznego udziału w realizacji zamówienia, a ich ewentualna zmiana będzie możliwa wyłącznie na osobę posiadającą kwalifikacje i doświadczenie nie niższe niż osoba pierwotnie wskazana

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z zapisami we wzorze umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-17 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eec496e9-b6df-4a65-9d69-ca5cdf1184c1

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-17 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi