po terminietermin 2026-08-17 09:00

„Usługa cateringowa na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Dobrym Mieście oraz Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dobrym Mieście”

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DOBRYM MIEŚCIE

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00382837
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00382837/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-07 11:37
Termin
2026-08-17 09:00
Wartość
506 268 985
Lokalizacja
Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8773add6-1dfd-47f7-87c2-2667f9704716
Identyfikator
7393892446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382837 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
„Usługa cateringowa na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Dobrym Mieście oraz Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dobrym Mieście”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W DOBRYM MIEŚCIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366092872

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Olsztyńska 19

1.5.2.) Miejscowość: Dobre Miasto

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-040

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.zawrotniak@dobremiasto.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cuw.dobremiasto.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługa cateringowa na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Dobrym Mieście oraz Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dobrym Mieście”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8773add6-1dfd-47f7-87c2-2667f9704716

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382837

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061257/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa cateringowa na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Dobrym Mieście oraz Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dobrym Mieście

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Tak

2.12.) Rodzaj wykonawców, którzy mogą ubiegać się o udzielenie zamówienia:

art. 94 ust. 1 pkt 1) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 2) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 3) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 4) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 5) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 6) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 7) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 8) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 9) ustawy

art. 94 ust. 1 pkt 10) ustawy

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8773add6-1dfd-47f7-87c2-2667f9704716

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia , w tym składanie ofert , wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą , z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej .

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: CUW.271.8.2026.EZ

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa cateringowa na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Dobrym Mieście oraz Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dobrym Mieście”. - opisane w rozdziale IISWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-01 do 2028-08-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:
1. W okresie 3 lat przed terminem składania ofert wykonawca wykaże, że wykonał co najmniej 2 usługi (potwierdzone referencjami, protokołami odbioru lub poświadczeniami wykonania) polegające na przygotowaniu, dostawie i wydaniu gotowych posiłków co zostanie wykazane zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie. Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w zakresie posiadanej wiedzy i doświadczenia, jeśli Wnioskodawca wykaże, żem dysponuje personelem w skład którego wchodzi minimum:
a) kierowca posiadający wymagane w tym zakresie uprawnienia,
b) minimum trzech wykwalifikowanych pracowników posiadający niezbędne badania lekarskie.
4. Warunek w zakresie potencjału technicznego:
Wykonawca wykaże, że dysponuje odpowiednim środkiem transportu przystosowanym do przewozu posiłków (dowód rejestracyjny oraz ubezpieczenie pojazdu) -

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Wszelkie zmiany i uzupełnienia treści umowy, dopuszczalne w świetle ustawy Prawo zamówień publicznych wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.
2. Umowa może zostać zmieniona w przypadkach i na zasadach określonych w ustawie Pzp, w szczególności w art. 455 ustawy Pzp, oraz w przypadkach wyraźnie przewidzianych w niniejszej umowie.
3. Okoliczności mogące stanowić podstawę zmiany umowy powinny być szczegółowo uzasadnione i udokumentowane przez stronę występującą z propozycją zmiany umowy.
4. Zmiana danych teleadresowych Stron wymaga niezwłocznego powiadomienia drugiej Strony i nie stanowi zmiany umowy. W przypadku braku powiadomienia korespondencję wysłaną na ostatni wskazany adres pocztowy, adres e-mail lub adres do e-Doręczeń uznaje się za skutecznie skierowaną.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-17 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-17 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi