po terminietermin 2026-08-20 10:00

Dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg” (Działanie FEPK.07.08) dla WORD Tarnobrzeg

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00385857
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385857/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-10 15:33
Termin
2026-08-20 10:00
Wartość
231 690,52 985
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f977858e-c308-4f41-b03d-a29a862246fb
Identyfikator
8671819168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Dokumenty

13 plików

SWZ Dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg”SWZ Dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg”.pdf · 2.2 MBZałącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu ZamówieniaZałącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf · 1.6 MBZałącznik nr 2 do SWZ - wzór Zobowiązania podmiotu udostępniającego zasobyZałącznik nr 2 do SWZ - wzór Zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx · 144 KBZałącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niewykluczeniuZałącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niewykluczeniu.docx · 150 KBZałącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o spełnianie warunkówZałącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o spełnianie warunków.docx · 149 KBZałącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia z postępowania związanych z agresją Rosji na UkrainęZałącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia z postępowania związanych z agresją Rosji na Ukrainę.doc · 169 KBZałącznik nr 6 do SWZ - wzór Formularza ofertowegoZałącznik nr 6 do SWZ - wzór Formularza ofertowego.docx · 153 KBZałącznik nr 7 do SWZ - Projektowane Postanowienia UmowneZałącznik nr 7 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowne.doc · 208 KBZałącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie RODOZałącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie RODO.pdf · 914 KB01_Pytanie_11.08.202601_Pytanie_11.08.2026.pdf · 1.4 MB03_Pytanie_13.08.202603_Pytanie_13.08.2026.pdf · 1.5 MBINFORMACJA Z OTWARCIA OFERTInformacja_z_otwarcia_ofert.pdf · 1.5 MBINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf · 1.4 MB

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputerowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385857 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg” (Działanie FEPK.07.08) dla WORD Tarnobrzeg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830366490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Sikorskiego 86A

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 823 56 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@word.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: word.tarnobrzeg.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg” (Działanie FEPK.07.08) dla WORD Tarnobrzeg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f977858e-c308-4f41-b03d-a29a862246fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

„Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg” (Działanie FEPK.07.08)

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f977858e-c308-4f41-b03d-a29a862246fb

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodne z SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie RODO

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodne z SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Tak

4.1.2.) Numer referencyjny: WOZPiBI.P.01.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 188366,28 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Człowiek w centrum zmian – adaptacja i rozwój w WORD Tarnobrzeg” (Działanie FEPK.07.08) dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.
Zamówienie realizowane jest jako jedna całość obejmująca: 39 sztuk zestawów komputerowych (Jednostka stacjonarna + Monitor 24"), 16 sztuk zestawów komputerowych All-in-One (AIO), 5 sztuk laptopów przenośnych 16".

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zgodnie z SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zgodnie z SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zgodnie z SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowne

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-20 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-20 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy