po terminietermin 2026-08-28 10:00

Aranżacja wnętrz wraz z dostawą trwałego wyposażenia pomieszczeń dot. budynków przeznaczonych na recepcję oraz działalność kulturalną, edukacyjną i wystawienniczą w m. Bartne, gm. Sękowa

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00391399
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391399/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-13 12:45
Termin
2026-08-28 10:00
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0c5d106-3f91-4361-83b1-d40c4a780807
Identyfikator
7382071496
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Dokumenty

18 plików

Zał. nr 4a do SWZ projekt umowy cz.IIZałącznik Nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy SPRZET IT.doc · 1.1 MBZał. nr 4 do SWZ projekt umowy cz.IZałącznik Nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy ARANŻACJA.doc · 1.1 MBZał. nr 3 do SWZ formularz ofertowy c.IIZał. nr 3 formularz ofertowy cz. II.doc · 123 KBZał. nr 3 do SWZ formularz ofertowy c.IZał. nr 3 formularz ofertowy cz. I.doc · 122 KBZał. nr 8 do SWZ wykaz zamówień cz.IZał. nr 8 Wykaz zamówień.doc · 111 KBZał. nr 7 do SWZ tajemnica przedsiębiorstwaZał. nr 7 Zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa.doc · 110 KBZał. nr 6 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciegoZał. nr 6 Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc · 108 KBZał. nr 5 do SWZ oświadczenie art. 117 ust. 4Zał. nr 5 Oświadczenie z art. 117 ust. 4.doc · 110 KBZał. nr 2b do SWZ Zał. nr 2b OSWIADCZENIE art. 125 ust. 5.doc · 93 KBZał. nr 2, 2a do SWZ Zał. nr 2 i 2a OSWIADCZENIE art. 125 ust. 1.doc · 102 KBZał. nr 1 do SWZ OPZ cz.IIZał. nr 1 do SWZ OPZ część II.pdf · 353 KBZał. nr 1 do SWZ OPZ cz.I przedmiarZał. nr 1 do SWZ OPZ przedmiar część I.pdf · 300 KBZał. nr 1 do SWZ OPZ cz.I Zał. nr 1 do SWZ OPZ część I.pdf · 853 KBSWZSWZ.pdf · 408 KBZał. nr 1 do SWZ OPZ dokumentacja projektowa cz. I uzupełnienieZał. nr 1 do SWZ OPZ dokumentacja projektowa cz. I.zip · 21.0 MBSWZ po zmianie terminu składania ofertSWZ po zmianie terminu składania ofert.pdf · 617 KBWyjaśnienie treści SWZOdpowiedzi na PYTANIA DO TREŚCI OPISU PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA_sign.pdf · 276 KBSWZ po zmianie terminu składania ofertSWZ po zmianie terminu składania ofert II (002)_sign.pdf · 617 KB

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia multimedialneMonitory wideoUrządzenia telewizyjneKomunikacyjny system sterowaniaSprzęt telefonicznyMebleKomputer biurkowyMonitory ekranoweAkcesoria komputeroweDrukarki laserowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391399 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Aranżacja wnętrz wraz z dostawą trwałego wyposażenia pomieszczeń dot. budynków przeznaczonych na recepcję oraz działalność kulturalną, edukacyjną i wystawienniczą w m. Bartne, gm. Sękowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120588010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wróblewskiego 10A

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183535618

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: galeria@gorlice.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.gorlice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Muzeum

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aranżacja wnętrz wraz z dostawą trwałego wyposażenia pomieszczeń dot. budynków przeznaczonych na recepcję oraz działalność kulturalną, edukacyjną i wystawienniczą w m. Bartne, gm. Sękowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0c5d106-3f91-4361-83b1-d40c4a780807

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391399

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027285/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Aranżacja wnętrz wraz z dostawą trwałego wyposażenia pomieszczeń dot. budynków przeznaczonych na recepcję oraz działalność kulturalną, edukacyjną i wystawienniczą w m. Bartne, gm. Sękowa

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

„Z duchem czasu/ S duchom času” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c0c5d106-3f91-4361-83b1-d40c4a780807

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Ofertę i oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składa się, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacja zamieszczona w zakładce „Centrum Pomocy”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach;
1) inspektorem ochrony danych osobowych w Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach jest Łukasz Dziuban, e-mail: iodo@galeria.art.pl;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MDKiG-271-5/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aranżacji wnętrz wraz z dostawą trwałego wyposażenia

4.2.5.) Wartość części: 707653,30 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

32323000-3 - Monitory wideo

32324300-3 - Urządzenia telewizyjne

32573000-0 - Komunikacyjny system sterowania

32550000-3 - Sprzęt telefoniczny

39100000-3 - Meble

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz urządzeń biurowych.

4.2.5.) Wartość części: 17372,77 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Na podstawie art. 112 ustawy Pzp zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące:

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
- nie dotyczy

2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jeśli wynika to z odrębnych przepisów;
- nie dotyczy

3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
- nie dotyczy

4) zdolności technicznej lub zawodowej.

Dotyczy części I

Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia ww. warunek jeżeli:

a) wykonał z należytą starannością w okresie trzech ostatnich lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), co najmniej jednego zamówienia odpowiadającego przedmiotowi zamówienia tj. wykonanie i montaż zabudowy ekspozycyjnej w muzeum bądź innej instytucji kultury o wartości minimum 350 000,00 zł brutto
Zamawiający dokona oceny wstępnej spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia Wykonawcy (załącznik nr 2 do SWZ)

Dotyczy części II
Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia ww. warunek jeżeli:

a) wykonał z należytą starannością w okresie trzech ostatnich lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), co najmniej jednego zamówienia, odpowiadającego dostawie stanowiącej przedmiot zamówienia

Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia Wykonawcy (załącznik nr 2 do SWZ)

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - dotyczy części I
Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:

- wykazu dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – na wzorze stanowiącym zał. nr 8 do SWZ;

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) Oferta/formularz ofertowy (Zał. nr 3 do SWZ) składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
2) Wykonawca dołącza do oferty Oświadczenia (Zał. nr 2 i 2a do SWZ)
Do oferty wykonawca załącza również: (jeżeli dotyczy)
- Oświadczenie, o którym mowa w dziale 11 pkt. 4 - zał. nr 5 do SWZ
- Pełnomocnictwo
- Zobowiązanie podmiotu trzeciego - zał. nr 6 do SWZ
Wraz z zobowiązaniem Wykonawca ma obowiązek załączyć oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby (Zał. nr 2b do SWZ)
- Zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa - zał. nr 7 do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą ubiegać się wspólnie o udzielenie zamówienia.
W takim przypadku:
• Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
• Pełnomocnictwo dla pełnomocnika ustanowionego przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powinno być udzielone pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i zawierać w szczególności wskazanie:
- postępowania o zamówienie publiczne, którego dotyczą,
- wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby,
- ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego umocowania.
• Wszelka korespondencja prowadzona będzie przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.
• Jeżeli dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania, zostały wystawione przez upoważnione podmioty jako dokument w postaci papierowej, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej.
• Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, o którym mowa wyżej w przypadku dokumentów potwierdzających umocowanie do reprezentowania wykonawcy dokonują wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia.
• Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, o którym mowa w ust. 2, może dokonać również notariusz.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

3. Zamawiający przewiduje również możliwość zmian umowy, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, w następujących przypadkach i warunkach:
1) w przypadku zmiany stawki VAT dopuszcza się możliwość zmiany umowy w zakresie kwoty VAT i kwoty wynagrodzenia brutto;
2) w przypadku, innej niż wskazana w pkt 1, zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa dopuszcza się możliwość zmiany tych postanowień umowy, na które zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa ma wpływ;
3) w wypadku pojawienia się na rynku elementów umowy nowszej generacji, o nie gorszych parametrach dopuszcza się dostawę takich nowszych elementów wchodzących w zakres umowy pod warunkiem, że takie zmiany nie spowodują zwiększenia ceny;
4) w przypadku zaistnienia siły wyższej, uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z terminem i zakresem określonym w umowie - dopuszcza się zmianę umowy w zakresie terminu jej realizacji, ograniczenia zakresu dostawy i obniżenia wynagrodzenia. Przez siłę wyższą rozumie się zdarzenie bądź połączenie nadzwyczajnych zdarzeń niezależnych od stron umowy, które zasadniczo utrudniają lub uniemożliwiają wykonywanie zobowiązań wynikających z umowy, których nie można było przewidzieć oraz którym nie można było zapobiec, a także ich przezwyciężyć poprzez działalnie z należytą starannością i które nie mogły być znane w terminie złożenia oferty na podstawie której zawarto umowę. W szczególności przez siłę wyższą rozumie się zdarzenia lub połączenie zdarzeń takich jak: pożar, powódź, atak terrorystyczny, klęski żywiołowe, pandemie i epidemie, akt władzy publicznej któremu należy się bezwzględnie podporządkować, wydarzenia powodujące nadzwyczajne zaburzenia życia zbiorowego.
5) w przypadku udokumentowanych opóźnień wynikających ze współpracy Stron warunkującej należyte wykonanie przedmiotu umowy, za które Wykonawca nie ponosi wyłącznej odpowiedzialności, powodujących, że realizacja umowy zgodnie z określonym terminem stanie się niemożliwa - dopuszcza się zmianę umowy w zakresie terminu umowy.
6) zaistnienie niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia i niezależnych od stron umowy okoliczności powodujących niecelowość, zbędność, czy bezzasadność realizacji poszczególnych elementów przedmiotu umowy z punktu widzenia realizowanego zamówienia, jego społeczno-gospodarczego przeznaczenia, czy interesu społecznego lub interesu Zamawiającego jako dysponenta środków publicznych – dopuszcza się ograniczenie zakresu dostawy i obniżenie wynagrodzenia,
7) zaistnienie niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia i niezależnych od stron umowy okoliczności wpływających na możliwość terminowej realizacji przedmiotu umowy lub udokumentowanego braku dostępności na rynku całości lub części elementów wchodzących w zakres przedmiotu umowy - dopuszcza się zmianę umowy w zakresie terminu umowy, ograniczenie zakresu dostawy i obniżenie wynagrodzenia.
8) aktualizacji rozwiązań ze względu na postęp technologiczny (np. wycofanie z obrotu materiałów lub urządzeń);
9) zaprzestania produkcji zaoferowanych przez Wykonawcę urządzeń/elementów przedmiotu umowy bądź ich nieosiągalności z przyczyn, za które Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności dopuszcza się zastąpienie ich innymi urządzeniami/elementami o nie gorszych parametrach pod warunkiem, że nie spowoduje to zwiększenia ceny
10) zmiany zasad lub warunków dofinansowania zadania, podziału realizacji przedmiotu umowy na etapy.
4. Dopuszcza się zmiany technologiczne zaoferowanych urządzeń i sprzętów tylko w przypadku gdy proponowane urządzenia lub sprzęty posiadają rozwiązania technologiczne równorzędne lub funkcjonalnie lepsze od założonego w opisie przedmiotu zamówienia, a Wykonawca nie będzie żądał zwiększenia wynagrodzenia umownego.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-24 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem platformy https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-24 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-22

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy