po terminietermin 2026-08-14 09:00
Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby ochrony ludności i obrony Cywilnej Gminy Miłkowice.
Gmina Miłkowice
bez wadiumSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00379949
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379949/01
- Typ
- Contract Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-06 08:48
- Termin
- 2026-08-14 09:00
- Wartość
- 525 048 985
- Lokalizacja
- Miłkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2bd3e513-0282-4e8f-8254-79442dcd3165
- Identyfikator
- 6911223506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Dokumenty
10 plików
SWZ ( Specyfikacja Warunków Zamówienia)SWZ.docx · 20 KBZałacznik nr 1a Formularz cenowy04_Zalacznik_1a_Formularz_cenowy.docx · 21 KBZałącznik nr 2 - oswiadczenie o niepodleganiu wykluczeniuZalacznik_nr_2_Oswiadczenie_art125.docx · 21 KBZałacznik nr 3 SOPZ ( szczegółowy Opis Przedmiotu ZamówieniaZałącznik nr 3 SOPZ.docx · 17 KBZałacznik nr 4 projektowane postanowienia umowyZałącznik nr 4 Projekt Umowy.docx · 66 KBOdpowiedź na pytanieOdpowiedzi na pytania.docx · 10 KBOdpowiedzi na pytaniaOdpowiedzi na pytania.docx · 11 KBodpowiedzi na pytaniaOdpowiedzi na pytania.odt · 37 KBInformacja z otwarcia ofertInformacja_z_otwarcia_ofert.docx · 20 KBUnieważnienie PostępowaniaZawiodomienie o uniewaznieniu postepowania.docx · 11 KB
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379949 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby ochrony ludności i obrony Cywilnej Gminy Miłkowice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miłkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647506
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 71
1.5.2.) Miejscowość: Miłkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-222
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ugmilkowice.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug-milkowice.dolnyslask.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby ochrony ludności i obrony Cywilnej Gminy Miłkowice.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bd3e513-0282-4e8f-8254-79442dcd3165
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379949
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2bd3e513-0282-4e8f-8254-79442dcd31653.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl,
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Wykonawca powinien posiadać konto i uprawnienia wymagane do złożenia oferty w danym postępowaniu.
3. Szczegółowe wymagania techniczne, zasady działania kont, obsługiwane formaty i aktualne instrukcje określa Regulamin Platformy e-Zamówienia oraz informacje w „Centrum Pomocy”.
4. W przypadku problemów technicznych Wykonawca korzysta z aktualnych kanałów wsparcia wskazanych na Platformie e-Zamówienia. Zamawiający nie utrwala w SWZ numerów infolinii ani instrukcji interfejsu, które mogą ulec zmianie. Ofertę składa się za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, zgodnie z aktualnym Regulaminem i instrukcjami Platformy. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za złożenie oferty przed upływem terminu składania ofert.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na potrzeby ochrony ludności i obrony Cywilnej Gminy Miłkowice.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
4.2.6.) Główny kod CPV: 43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany umowy przewiduje Projekt umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-14 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: przez platformę e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-14 09:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-12
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
| 2026-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |