po terminietermin 2026-08-20 12:00

Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym na terenie gminy Ryglice

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00383652
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383652/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-07 14:21
Termin
2026-08-20 12:00
Lokalizacja
Zalasowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31d61feb-5826-4a45-bcf2-e6394f8cf50e
Identyfikator
9930526296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Dokumenty

21 plików

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowyZałącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx · 58 KBZałącznik nr 1A -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 1 - OPZ dla części nr 1Załącznik nr 1A -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 1 - OPZ dla części nr 1.docx · 56 KBZałącznik nr 1B - Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części 2 - OPZ dla części nr 2Załącznik nr 1B - Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części 2 - OPZ dla części nr 2.docx · 81 KBZałącznik nr 1C-Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 3 - OPZ dla części nr 3Załącznik nr 1C-Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 3 - OPZ dla części nr 3.docx · 65 KBZałącznik nr 1D -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 4 - OPZ dla części nr 4Załącznik nr 1D -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 4 - OPZ dla części nr 4.docx · 60 KBZałącznik nr 1E -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 5 - OPZ dla części nr 5Załącznik nr 1E -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 5 - OPZ dla części nr 5.docx · 63 KBZałącznik nr 1F -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 6 - OPZ dla części nr 6Załącznik nr 1F -Formularz cenowy ze specyfikacją techniczną dla części nr 6 - OPZ dla części nr 6.docx · 53 KBSWZ Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażeniaSWZ Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia.pdf · 713 KBZałącznik nr 2 - Oświadczenie wstępne Wykonawcy składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy PzpZałącznik nr 2 - Oświadczenie wstępne Wykonawcy składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx · 27 KBZałączniki nr 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy)Załączniki nr 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy).docx · 48 KBZałącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowyZałącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy.docx · 60 KBZałącznik nr 5 PassMark – CPU Benchmarks – dla części nr 5Załącznik nr 5 PassMark – CPU Benchmarks – dla części nr 5.pdf · 10.9 MBZałącznik nr 6 Informacja dotycząca podatku VAT dla części nr 5Załącznik nr 6 Informacja dotycząca podatku VAT dla części nr 5.docx · 63 KBZałącznik nr 7 - Rzut budynku, którego dotyczy plan tyflograficznyZałącznik nr 7 - Rzut budynku, którego dotyczy plan tyflograficzny.pdf · 1.8 MBOdpowiedź na pytania dotyczące OPZ dla części I Dostawa sprzętu Biofeedback Odpowiedź na pytania dotyczące OPZ dla części I Dostawa sprzętu Biofeedback sign.pdf · 764 KBWyjaśnienia (odpowiedzi na pytania), zmiana treści SWZ oraz OGŁOSZENIA O ZAMÓWIENIUWyjaśnienia (odpowiedzi na pytania), zmiana treści SWZ oraz OGŁOSZENIA O ZAMÓWIENIU pdf.pdf · 807 KBOgłoszenie o zmianie ogłoszenia 1Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf · 35 KBInformacja do wyjaśnień z dnia 13.08.2026 r.Informacja do wyjaśnień z dnia 13.08.2026 r..pdf · 671 KBOgłoszenie o zmianie ogłoszenia opublikowane Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia opublikowane.pdf · 38 KBOdpowiedzi na pytania Wykonawców 14.08.2026 Odpowiedzi na pytania dotyczące OPZ dla części I Dostawa sprzętu Biofeedback.pdf · 723 KBInformacja z otwarcia ofert Informacja z otwarcia ofert Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym na terenie gminy Ryglice.pdf · 364 KB

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medycznePomoce dydaktyczneMeble szkolneMeble biuroweSprzęt dla osób niepełnosprawnychUrządzenia komputeroweKomputery przenośneMonitory dotykoweUrządzenia multimedialnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383652 z dnia 2026-08-07

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym na terenie gminy Ryglice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120515843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Karpacka 21

1.5.2.) Miejscowość: Zalasowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-159

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szkolazalasowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szkolazalasowa.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym na terenie gminy Ryglice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31d61feb-5826-4a45-bcf2-e6394f8cf50e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00304716/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu pn. Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym na terenie gminy Ryglice

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Projekt „Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym na terenie gminy Ryglice”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027, Działanie 06.10 Wsparcie kształcenia ogólnego, typ projektu A. Edukacja włączająca w szkołach i placówkach systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne, Priorytet 6

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31d61feb-5826-4a45-bcf2-e6394f8cf50e

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto podmiotu Wykonawca na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce Centrum Pomocy.
3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
4. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (tj. awarii platformy) Zamawiający dopuszcza możliwość komunikacji elektronicznej pod adresem e-mail: sekretariat@szkolazalasowa.pl (Uwaga! Nie dotyczy składania ofert!).
5. W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/Podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
6. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
7. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez „Wykonawcę” wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
8. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
9. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia dostępnym pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu.
10. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy
e - Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w kafelku „Moje zgłoszenia w Centrum pomocy” – „Nowe zgłoszenie" lub w kafelku "FAQ" - "Nie znalazłem rozwiązania, chcę zgłosić problem".
11. Za datę przekazania wszelkich dokumentów, w tym oferty oraz innych informacji lub oświadczeń przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformie e-Zamówienia.
12. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z Platformy e-Zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZSz-P.26.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 6

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Dostawa sprzętu Biofeedback

4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Dostawa pomocy dydaktycznych

4.2.6.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Dostawa mebli

4.2.6.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Dostawa elementów infrastruktury przeznaczonych do dostosowania szkoły do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

4.2.6.) Główny kod CPV: 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Dostawa wyposażenia TIK i sprzętu multimedialnego

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30231320-6 - Monitory dotykowe

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Dostawa tablicy tyflograficznej

4.2.6.) Główny kod CPV: 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

1) Zamawiający wymaga przedmiotowych środków dowodowych wyłącznie dla części nr 3 oraz części nr 5, tj. kart technicznych, kart katalogowych producenta lub innych równoważnych dokumentów producenta potwierdzających parametry oferowanego produktu, w przypadku jeżeli Wykonawca NIE PODA w załączniku nr 1C lub 1E do SWZ linku albo innych danych pozwalających Zamawiającemu na jednoznaczną weryfikację parametrów oferowanego produktu.
2) Przedmiotowe środki dowodowe powinny być oznaczone odpowiednim numerem zgodnym z numerem pozycji w załączniku nr 1C albo 1E do SWZ oraz powinny dotyczyć kompletnego produktu, urządzenia lub sprzętu oferowanego przez Wykonawcę.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w zakresie dopuszczalnym art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość zmian umowy w przypadkach i na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy oraz w ustawie Pzp.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-18 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-18 12:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-16

2026-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy