po terminietermin 2026-09-02 09:00

Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Głubczycach, ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce (II)

Izba Administracji Skarbowej w Opolu

wadium wymagane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392018
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392018/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 14:46
Termin
2026-09-02 09:00
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b300e66-ac33-42ad-8fe0-caefc158602c
Identyfikator
7541026256
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Dokumenty

56 plików

Zalacznik 25 do PPU_Tabela elementów rozliczeniowychZalacznik 25 do PPU_Tabela elementów rozliczeniowych.docx · 71 KBZalacznik 13 do PPU_raport koncowy z ilosci wytworzonych i zagospodarowanych odpadówZalacznik 13 do PPU_raport koncowy z ilosci wytworzonych i zagospodarowanych odpadów.xlsx · 34 KBZalacznik 12 do PPU_Karta przekazania odpaduZalacznik 12 do PPU_Karta przekazania odpadu.docx · 38 KBZalacznik 11 do PPU_raport miesieczny z ilosci wytworzonych i zagospodarowanych odpadówZalacznik 11 do PPU_raport miesieczny z ilosci wytworzonych i zagospodarowanych odpadów.xlsx · 34 KBzalacznik 10 do PPU_Zalozenia do Planu Gospodarowania Odpadami Budowlanymi i Rozbiórkowymizalacznik 10 do PPU_Zalozenia do Planu Gospodarowania Odpadami Budowlanymi i Rozbiórkowymi.pdf · 319 KBZalacznik 9 do PPU_ Ekspertyza ornitologiczna i chiropterologicznaZalacznik 9 do PPU_ Ekspertyza ornitologiczna i chiropterologiczna.pdf · 1.8 MBZalacznik 8 do PPU_Wyciag z audytu energetycznego ex-ante US Glubczyce.Zalacznik 8 do PPU_Wyciag z audytu energetycznego ex-ante US Glubczyce..pdf · 1.3 MBZalacznik 7 do PPU_Wyciag z audytu energetycznego US GlubczyceZalacznik 7 do PPU_Wyciag z audytu energetycznego US Glubczyce.pdf · 969 KBZalacznik 6_Przedmiar branza elektrycznaZalacznik 6_Przedmiar branza elektryczna.pdf · 359 KBZalacznik 5 do PPU_Przedmiar branza budowlanaZalacznik 5 do PPU_Przedmiar branza budowlana.pdf · 327 KBZalacznik 4_do PPU_STWiORZalacznik 4_do PPU_STWiOR.pdf · 942 KBZalacznik 3.10. IE-10_schemat ideowy istniejacej tablicy 4TPZalacznik 3.10. IE-10_schemat ideowy istniejacej tablicy 4TP.pdf · 377 KBZalacznik 3.9. IE-09_schemat ideowy istniejacej tablicy 3TPZalacznik 3.9. IE-09_schemat ideowy istniejacej tablicy 3TP.pdf · 367 KBZalacznik 3.8. IE-08_schemat ideowy istniejacej tablicy 2TPZalacznik 3.8. IE-08_schemat ideowy istniejacej tablicy 2TP.pdf · 419 KBZalacznik 3.7. IE-07_schemat ideowy istniejacej tablicy 1TPZalacznik 3.7. IE-07_schemat ideowy istniejacej tablicy 1TP.pdf · 423 KBZalacznik 3.6. do PPU IE-06_schemat ideowy instalacji fotowoltaicznejZalacznik 3.6. do PPU IE-06_schemat ideowy instalacji fotowoltaicznej.pdf · 210 KBZalacznik 3.5. do PPU IE-05_schemat ideowy przebudowy zasilaniaZalacznik 3.5. do PPU IE-05_schemat ideowy przebudowy zasilania.pdf · 357 KBZalacznik 3.4. do PPU IE-04_rzut dachuZalacznik 3.4. do PPU IE-04_rzut dachu.pdf · 206 KBZalacznik 3.3. do PPU IE-03_rzut I pietraZalacznik 3.3. do PPU IE-03_rzut I pietra.pdf · 493 KBZalacznik 3.2. do PPU IE-02_rzut parteruZalacznik 3.2. do PPU IE-02_rzut parteru.pdf · 488 KBZalacznik 3.1. do PPU IE-01_rzut piwnicyZalacznik 3.1. do PPU IE-01_rzut piwnicy.pdf · 296 KBZalacznik 3_OPIS Projekt techniczny_branza elektrycznaZalacznik 3_OPIS Projekt techniczny_branza elektryczna.pdf · 1.4 MBZalacznik 2.20. do PPU ZS-2_zestwienie istniejacej stolarki2Zalacznik 2.20. do PPU ZS-2_zestwienie istniejacej stolarki2.pdf · 103 KBZalacznik 2.19. do PPU ZS-1_zestwienie istniejacej stolarki1Zalacznik 2.19. do PPU ZS-1_zestwienie istniejacej stolarki1.pdf · 107 KBZalacznik 2.18. do PPU PZT-1_plan sytuacyjnyZalacznik 2.18. do PPU PZT-1_plan sytuacyjny.pdf · 10.2 MBZalacznik 2.17. do PPU I-7_elewacje2Zalacznik 2.17. do PPU I-7_elewacje2.pdf · 87 KBZalacznik 2.16. do PPU I-6_elewacje1Zalacznik 2.16. do PPU I-6_elewacje1.pdf · 192 KBZalacznik 2.15. do PPU I-2_przekrój A-AZalacznik 2.15. do PPU I-2_przekrój A-A.pdf · 255 KBZalacznik 2.14 do PPU I-4_rzut dachuZalacznik 2.14 do PPU I-4_rzut dachu.pdf · 174 KBZalacznik 2.13. do PPU I-3_rzut I pietroZalacznik 2.13. do PPU I-3_rzut I pietro.pdf · 408 KBZalacznik 2.12. do PPU I-2_rzut parterZalacznik 2.12. do PPU I-2_rzut parter.pdf · 396 KBZalacznik 2.11. do PPU I-1_rzut piwnicyZalacznik 2.11. do PPU I-1_rzut piwnicy.pdf · 232 KBZalacznik 2.10. do PPU A-8 KOLORYSTYKA 2Zalacznik 2.10. do PPU A-8 KOLORYSTYKA 2.pdf · 171 KBZalacznik 2.9. do PPU A-8 KOLORYSTYKAZalacznik 2.9. do PPU A-8 KOLORYSTYKA.pdf · 166 KBZalacznik 2.8. do PPU A-7 KOLORYSTYKA 2Zalacznik 2.8. do PPU A-7 KOLORYSTYKA 2.pdf · 696 KBZalacznik 2.7. do PPU A-7 KOLORYSTYKAZalacznik 2.7. do PPU A-7 KOLORYSTYKA.pdf · 699 KBZalacznik 2.6. do PPU A-6_elewacje2Zalacznik 2.6. do PPU A-6_elewacje2.pdf · 139 KBZalacznik 2.5. do PPU A-5_elewacje1Zalacznik 2.5. do PPU A-5_elewacje1.pdf · 251 KBZalacznik 2.4. do PPU A-4_rzut dachuZalacznik 2.4. do PPU A-4_rzut dachu.pdf · 200 KBZalacznik 2.3. do PPU A-3_rzut I pietraZalacznik 2.3. do PPU A-3_rzut I pietra.pdf · 624 KBZalacznik 2.2. do PPU A-2_rzut parteruZalacznik 2.2. do PPU A-2_rzut parteru.pdf · 469 KBZalacznik 2.1. do PPU A-1_rzut piwnicyZalacznik 2.1. do PPU A-1_rzut piwnicy.pdf · 291 KBZalacznik 2_OPIS Projekt techniczny_branza budowlanaZalacznik 2_OPIS Projekt techniczny_branza budowlana.pdf · 2.7 MBZalacznik 1 do PPU_Opis przedmiotu zamówienia US Glubczyce _IIZalacznik 1 do PPU_Opis przedmiotu zamówienia US Glubczyce _II.pdf · 389 KBZalacznik 10 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy (PPU)Zalacznik 10 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).pdf · 717 KBZalacznik 9 do SWZ - Wykaz robót budowlanychZalacznik 9 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx · 87 KBZalacznik 11 do SWZ- Oswiadczenie o odbyciu wizji lokalnejZalacznik 11 do SWZ- Oswiadczenie o odbyciu wizji lokalnej.docx · 75 KBZalacznik 8 do SWZ - Wykaz osóbZalacznik 8 do SWZ - Wykaz osób.docx · 70 KBZalacznik 7 do SWZ - Oswiadczenie WW ubiegajacych sie o zamowienieZalacznik 7 do SWZ - Oswiadczenie WW ubiegajacych sie o zamowienie.docx · 82 KBZalacznik 6 do SWZ - Zobowiazanie PUZZalacznik 6 do SWZ - Zobowiazanie PUZ.docx · 74 KBZalacznik 5 do SWZ - Oswiadczenie PUZ wstepne wykluczenieZalacznik 5 do SWZ - Oswiadczenie PUZ wstepne wykluczenie.docx · 78 KBZalacznik 4 do SWZ - Oswiadczenie PUZ wstepne warunkiZalacznik 4 do SWZ - Oswiadczenie PUZ wstepne warunki.docx · 74 KBZalacznik 3 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy wstepne wykluczenieZalacznik 3 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy wstepne wykluczenie.docx · 85 KBZalacznik 2 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy wstepne warunkiZalacznik 2 do SWZ - Oswiadczenie Wykonawcy wstepne warunki.docx · 74 KBSWZ_FEnIKS US Glubczyce_IISWZ_FEnIKS US Glubczyce_II.pdf · 1014 KBOgloszenie o zamowieniuOgloszenie o zamowieniu.pdf · 98 KB

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392018 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Głubczycach, ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce (II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Witolda Pileckiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Głubczycach, ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce (II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b300e66-ac33-42ad-8fe0-caefc158602c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392018

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00124713/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Głubczycach, ul. Fabryczna 2, 48- 100 Głubczyce"

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

FENX.01.01-IW.01-001/24 (1.1 Efektywność energetyczna. Budynki użyteczności publicznej (wraz z instalacją OZE) - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej) dla działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna priorytet FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z FS programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b300e66-ac33-42ad-8fe0-caefc158602c

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje o środkach komunikacji
elektronicznej oraz o wymaganiach korespondencji elektronicznej opisane w rozdziale 8 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna RODO znajduje się w rozdziale 40 SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Klauzula informacyjna RODO znajduje się w rozdziale 40 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.23.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych polegających na wymianie stolarki okiennej i
drzwiowej, dociepleniu przegród zewnętrznych, montażu instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii oraz
modernizacji oświetlenia wewnętrznego i instalacji centralnego ogrzewania

4.2.6.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami
oceny ofert:
1) Cena (C) – waga kryterium 60%;
2) Gwarancja jakości (G) – waga kryterium 34%;
3) Współczynnik przewodzenia ciepła dla styropianu do ocieplenia ścian (λ) – waga kryterium 3%;
4) Współczynnik przenikania ciepła dla okien (Uw) – waga kryterium 3%.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja jakości

4.3.6.) Waga: 34

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

aspekty środowiskowe, w tym efektywność energetyczna przedmiotu zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Współczynnik przewodzenia ciepła dla styropianu do ocieplenia ścian (λ)

4.3.6.) Waga: 3

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

aspekty środowiskowe, w tym efektywność energetyczna przedmiotu zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Współczynnik przenikania ciepła dla okien (Uw)

4.3.6.) Waga: 3

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający stawia warunek w tym zakresie.
Warunek udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca
wykaże, że:
1) w zakresie doświadczenia Wykonawca wykonał należycie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem
terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: co najmniej jedną (1) robotę
budowlaną o wartości nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto polegającą na termomodernizacji budynku;
2) w zakresie potencjału osobowego Wykonawca dysponuje kadrą osobową, w tym co najmniej:
a) jedną (1) osobą, która zostanie skierowana do realizacji zamówienia i posiada uprawnienia budowlane do kierowania
robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
b) jedną (1) osobą, która zostanie skierowana do realizacji zamówienia i posiada uprawnienia budowlane do kierowania
robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,
gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
c) jedną (1) osobą, która zostanie skierowana do realizacji zamówienia i posiada uprawnienia budowlane do kierowania
robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i
elektroenergetycznych bez ograniczeń.
Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli
posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub
zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację
zamówienia.
Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku
dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku
doświadczenia wymaga, aby był spełniony w całości przez co najmniej jeden podmiot (jeden lub każdy z podmiotów musi
posiadać wymagane doświadczenie). Dokumenty na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu składa co
najmniej jeden z tych Wykonawców.
Wykonawca powołując się na doświadczenie nabyte w ramach zamówień, w których wspólnie uczestniczył z innymi
Wykonawcami jako członek konsorcjum, musi wykazać, że faktycznie uczestniczył w jego realizacji jak również wskazać
jaką część faktycznie realizował.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie żąda
złożenia

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Opisano
w rozdziale 20 SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Opisano w rozdziale 12 SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Opisane w rozdziale 13 SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Opisane w rozdziale 28 SWZ

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Opisane w rozdziale 19 SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Opisane w Projektowanych postanowieniach umowy w § 13

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-01

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane